Witajcie w świecie Snuggy!

Poznaj historię Snuggy!

Każda marka gdzieś ma swój zawiły początek. Może to być tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Może to być dzieło przypadku, który akurat skierował nas na takie, a nie inne życiowe ścieżki. Może też być i pasja, która towarzyszy nam od dziecka. Tak właśnie było z marką Snuggy.

Początki

Monika Golicka, założycielka Snuggy, którą bliżej możecie poznać tutaj, swoją pierwszą pracę znalazła właśnie w szwalni. Młoda, zaangażowana, wkrótce szyjąca właściwie w każdej wolnej chwili. Chcąc nie chcąc, do krawieckiej pasji dołączył też jej obecny mąż, a ówczesny chłopak Damian. Na randkach często… szyli, szyła też kuzynka Moniki, która opiekowała się ich pierwszym dzieckiem, więc po pewnym czasie otworzenie pierwszego, wspólnego biznesu, a później wybudowanie zakładu krawieckiego, wydawało się naturalne.

Rozwój

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Mieli doświadczenie, miłość do mody i odpowiednie fundusze. Wkrótce zaczęli szyć najnowsze kolekcje dla największych marek odzieżowych w Polsce. I tak pewnie zostałoby aż po dziś dzień, gdyby nie wybuchła pandemia, a z nią kryzys w wielu branżach, w tym oczywiście tej modowej. Stawki zaczęły być coraz niższe, praca wcale nie lżejsza, przez pół roku Monika i …. nie otrzymali żadnej wypłaty, żyli z oszczędności. Zły moment na otworzenie własnej marki? A może właśnie szansa, po którą w końcu była odwaga sięgnąć! 

Obecnie 

Monika od zawsze wiedziała, że tworzenie własnych projektów może okazać się spełnieniem jej marzeń. Snuggy było okazją na ich realizację. Powstało z pasji do mody, ale też z chęci uniezależnienia się od innych i jednocześnie ze zrozumienia potrzeb kobiet. Hasłem marki jest w końcu: “Każda z nas zasługuje na to, co najlepsze!” i Snuggy stara się to urzeczywistnić.

Snuggy – o kobietach i dla kobiet

Tworzymy ubrania, których nie chce się zdejmować. Wygodne, kobiece, z materiałów, które przetrwają z nami lata. Wszystkie kolekcje szyjemy w naszym polskim zakładzie, gdzie dbamy o to, by szwaczki pracowały w jak najlepszych warunkach. Nie stawiamy na półśrodki, nie podążamy ślepo za sezonowością. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży nauczyło nas, że liczy się pomysł, uniwersalność i słuchanie swoich klientek. I mamy silne przeczucie, że właśnie to sprawdza się w Snuggy! 

 

WYBRANE KATEGORIE

BIELIZNA

BLUZY

DRESY

PIŻAMY

SZLAFROKI