Witajcie w świecie Snuggy!

Wszystkie jesteśmy super i zasługujemy na to, co najlepsze!

Doświadczenie

Ponad 20 lata produkowałam odzież dla największych polskich marek. Teraz postanowiłam zrealizować autorski projekt. “każda z nas zasługuje na to, co najlepsze”. I to właśnie z myślą o wszystkich kobietach stworzyłam nową markę odzieżową Snuggy.

Każda z nas jest inna, ale jeśli chodzi o poczucie wygody, komfortu, lekkości i zachowania przy tym kobiecego wyglądu oraz piękna mówimy jednym głosem. Wiemy co dla nas jest najlepsze, żeby czuć się wyjątkowo.

Wielozadaniowość

W ofercie mojej marki odzieżowej znajdziesz m.in. odzież idealną na co dzień, dresy oraz piżamy. Głównym założeniem podczas tworzenia kolekcji była wielozadaniowość.

Chcę, żeby marka wyróżniała się wielofunkcyjnością oferowanych przez nas produktów. Piżamy do spania i niespania, dresy na rower i do kawiarni. Jeśli chcesz iść w piżamie do sklepu – nie ma problemu, nikt tego nie zauważy. Możesz w niej robić wszystko. Najważniejsze, żebyś czuła się komfortowo, wygodnie.

Całkowicie polska marka

Wielozadaniowość to nie jedyny atut Snuggy. To całkowicie polska marka, w której wszystkie ubrania tworzone są z naturalnych, najlepszych jakościowo tkanin produkowanych w naszym kraju. W moich projektach dominują gładkie dzianiny ale nie brakuje także autorskich printów, które nie powtórzą się w kolekcjach innych brandów. Do produkcji wykorzystywane są bawełna, wiskoza oraz len.

Produkty dedykowane

Pojawiają się również projekty dedykowane na wyjątkowe okazje. Te powstały z najlepszej jakościowo satyny.

Snuggy to marka stworzona z myślą o kobietach. To również efekt pracy kobiet, które w każdy produkt wkładają mnóstwo zaangażowania i ogrom serca.

Dla kobiet

Nasz team to przede wszystkim kobiety. Obecnie w naszej pracowni jest ich dwadzieścia. Każda z nas jest inna, ma inne potrzeby, ale wszystkie chcemy czuć się wyjątkowo. Dlatego już na początkowym etapie projektowania postawiłyśmy sobie cel – stworzyć ubrania, które wyglądają świetnie na każdej sylwetce.

Moje produkty są inspirowane rozmowami z kobietami i ich oczekiwaniami. Wiem, że powinnyśmy się rozpieszczać i czerpać z codzienności wszystko, co powoduje, że czujemy się piękne i wyjątkowe. Dlatego cały czas pracujemy nad zupełnie nowymi produktami, które będą pojawią się w świecie Snuggy regularnie

Wszystkie produkty nowej polskiej marki odzieżowej dostępne są

  • na stronie www.snuggy.pl
  • w butikach „Na Dobranoc”
  • w Domach Mody Klif w Warszawie (ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa)
  • oraz w Gdyni (Aleja Zwycięstwa 256, 81-525 Gdynia).

Pozdrawim
Monika

WYBRANE KATEGORIE

CzechEnglishGermanPolishRussian

Pin It on Pinterest