Nie ma jednej, słownikowej definicji pewności siebie. Gdyby jednak spróbować ją do czegoś porównać, to można stwierdzić, że pewność siebie to taki klucz otwierający wiele drzwi. Drzwi do dobrego samopoczucia. Drzwi do stabilnych, pełnych zaufania relacji. Drzwi do zawodowych sukcesów. Drzwi do spełniania marzeń.

Nikt jednak nie rodzi się z pewnością siebie daną nam od życia raz na zawsze. Co więc zrobić, by ją pielęgnować? I czy może w tym pomóc moda?

Pewność siebie – Święty Graal

W naszej codzienności możemy napotykać na wiele sytuacji, przez które nasza pewność siebie nagle wyparuje. Trudne dzieciństwo, przemocowy związek, utrata pracy i wiele, wiele innych. Czasem by wrócić do siebie po takich przypadkach, potrzeba czegoś więcej niż miłego weekendu w SPA z przyjaciółkami. Dla wielu osób dopiero terapia będzie ścieżką prowadzącą do budowy – czy też odbudowy – pewności siebie.

Jak pielęgnować pewność siebie?

Obok tego jest jednak cała masa prostych sposobów, dzięki którym naszą pewność siebie możemy doładować. Jednym z nich są ubrania. To, co nosimy, bez wątpienia wpływa na to, jak się czujemy. Styl kształtuje naszą rzeczywistość – mówi o tym, kim jesteśmy, ale też i do czego aspirujemy. Na pewno znacie to hasło – fake it till u make it!

Poza tym wybór jakościowych, przyjemnych w noszeniu ubrań sprawia, że czujemy się swobodnie. Nie musimy się przejmować, że zapocimy się w akrylowym swetrze, że spódniczka ciągle nam się będzie podwijać, ukazując nieco więcej, niż byśmy chciały, a koszula krępować ruchy. Zamiast tego będziemy mogły skupić się na tym, co chcemy powiedzieć i jak się zaprezentować. Komfort dodaje pewności siebie, po prostu.

Coś więcej niż ubrania!

W Snuggy każde ubranie projektujemy właśnie z myślą, by tę Waszą pewność siebie wzmacniały. Szczególnie nowa kolekcja sukienek wykonanych w 100% z wiskozy, pomoże Wam poczuć się dobrze i seksownie w swoim ciele.

Trzy wyjątkowe modele nie ograniczają Waszych ruchów, są przewiewne i ultra kobiece! To taki zastrzyk pewności siebie, który dobrze przyjąć na ważne spotkanie zawodowe, randkę czy po prostu – by oczarować samą siebie i dodać codzienności trochę magii.