Ubrania z wielkich, zagranicznych sieciówek mogą wydawać się kuszące. Próbują przekonać nas do siebie niską ceną, ogromnym (wręcz przytłaczającym) wyborem i coraz to nowszymi trendami, zmieniającymi się już nie tylko co sezon, ale i kilka razy w jego trakcie. W opozycji do tego stoimy my – rodzinne marki, z polską, wcale nie masową, produkcją. Mamy jednak kilka asów w rękawie.

Dowiedz się, dlaczego warto nas wspierać!

Dobra jakość

T-shirt za 15 zł? Sukienka za 30 zł? Buty przecenione o 70%? Takie ceny w sieciówkach to standard. Czy jednak zastanawialiście się, co za nimi stoi? Czy da się za te kilkanaście, kilkadziesiąt złotych godziwie wynagrodzić wszystkich pracowników, ale i też opłacić nimi porządny materiał, który przetrwa dłużej niż jeden sezon? Wszyscy znamy odpowiedź.

Za niskie ceny “płacą” szwaczki, “płaci” planeta, a w końcu i my, które kupujemy ubrania z nieoddychających, sztucznych materiałów. Jakość kosztuje, ale i jest dobrą inwestycją.

Rozwój polskiej gospodarki

Chcesz wesprzeć “swoich”? Polska produkcja oznacza polskich pracowników i polski kapitał. Wybierając polskie marki, przyczyniasz się więc do rozwoju gospodarczego kraju. A to ma długofalowy wpływ na jakość życia nas wszystkich!

Ekologia

Ubrania produkowane na drugim końcu świata jakoś muszą z niego dotrzeć. Chociaż pewnie rzadko się nad tym zastanawiamy (w końcu tak łatwo dodać kolejny produkt do online’owego koszyka), to sieciówkowe zakupy muszą zazwyczaj przebyć długą drogą, by dotrzeć pod nasze drzwi czy do ulubionej galerii handlowej. A to oznacza każdorazowo ogromny ślad węglowy, a tym samym przyczynianie się do degradacji naszej planety. Marki produkujące i sprzedające w tym samym kraju, minimalizują ten efekt.

Pasja

Rodzinne, mniejsze marki to zazwyczaj firmy powstałe z pasji i pomimo piętrzących się przeciwności losu. W Snuggy w każde tworzone ubranie wkładamy 100% serca i nie ma tu mowy o przypadku. Nie jest to masowa produkcja – “byle się sprzedało” – a efekt podążania za marzeniami i słuchania Was – naszych klientek!

Woman power

Za coraz większą liczbą polskich marek stoją odważne, przedsiębiorcze kobiety. Nie inaczej jest w Snuggy. Jeżeli więc bliska Ci jest idea wspierania kobiet i siostrzeństwa, to powinnaś przyjrzeć się właśnie polskim markom modowym. Poznaj ich historie, dowiedz się, jaką drogę przeszły te kobiety, by stworzyć, to co stworzyły. Może i Ty się zainspirujesz?